Hakkımızda

Labor Power Tools

Emek Otomotiv Makine Hırdavat Ltd. şti. 1992 yılında kurulmuştur. 2004 yılında jeneratör, motopomp, yıkama makineleri, çapa makineleri, motorlu testereler vs. ürünleri dahil ederek ürün yelpazesini 15 000’e çıkarmıştır.

2009 yılında otomotiv ve makine sektörünün yanında hırdavat sektörüne de girerek faaliyet alanını daha da genişletmiştir.

Bugün 25.000 kalem ürünü, 2500 m² kapalı alanı ve 5 i müşteri temsilcisi olmak üzere toplam 18 çalışanıyla faaliyetlerine devam etmektedir.Hizmet verdiğimiz bölgeler Akdeniz, Ege, Doğu-Batı Karadeniz, İç Anadolu, Marmara, Trakya ve İstanbul’dur.


Image titleVizyonumuz


Temel amacımız misyonumuza bağlı olarak müşteri memnuniyeti konusunda odaklanma , yenilikçi, paylaşımcı, dürüst, kaliteli, yaratıcı hizmet sunmaktır.

Bizi bugün olduğumuz yere getiren bu değerlere bağlı kalıp, bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte daha da büyüyerek hizmetlerimize devam etmektir.

Misyonumuz


Otomotiv makine Hırdavat iş alanlarında önemli yatırımlar yapan lider bir şirket olarak. Müşterilerine uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunmaktır.